Biblioteka Publiczna w Gryfinie www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna323881535
2Przetargi207001083
3Informacja o działalności108923067
4Regulamin organizacyjny6934824
5Ogłoszenia5697832
6Biblioteka Publiczna w Gryfinie4513611
7Dane teleadresowe4374795
8Dyrekcja4194785
9Jednostki organizacyjne3435782
10Statut33901117
11Zadania i kompetencje3384804
12Zarządzenia2786732
13Aktualności2710885
14Załatwianie spraw, skargi, wnioski2707821
15Najczęściej odwiedzane strony2634879
16O Serwisie2543778
17Redakcja2423825
18Mapa serwisu2353744
19Filia Naukowa2347669
20Filia Górny Taras1777545
21Filia w Pniewie1752564
22Filia w Chwarstnicy1496575
23Filia publiczno-szkolna w Żabnicy1477566
24Filia publiczno-szkolna w Gardnie1400545
25Filia w Wełtyniu1386578
26Obsługa techniczna1309585
27ROK 20111275524
28ROK 20101125512
29ROK 20091091417
30Statystyki odwiedzin1313
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR