Biblioteka Publiczna w Gryfinie www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna311701494
2Przetargi186101059
3Informacja o działalności106292971
4Regulamin organizacyjny6722795
5Ogłoszenia5595815
6Biblioteka Publiczna w Gryfinie4443598
7Dane teleadresowe4234783
8Dyrekcja4047768
9Jednostki organizacyjne3311770
10Zadania i kompetencje3296787
11Statut32871094
12Zarządzenia2707715
13Aktualności2633866
14Załatwianie spraw, skargi, wnioski2628805
15Najczęściej odwiedzane strony2558865
16O Serwisie2474765
17Redakcja2351807
18Mapa serwisu2290730
19Filia Naukowa2274654
20Filia Górny Taras1701528
21Filia w Pniewie1696548
22Filia w Chwarstnicy1460556
23Filia publiczno-szkolna w Żabnicy1428554
24Filia publiczno-szkolna w Gardnie1357530
25Filia w Wełtyniu1349565
26Obsługa techniczna1265570
27ROK 20111237514
28ROK 20101086497
29ROK 20091047403
30Statystyki odwiedzin1213
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR