Biblioteka Publiczna w Gryfinie www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna289701408
2Przetargi154451003
3Informacja o działalności100102704
4Regulamin organizacyjny6361742
5Ogłoszenia5365767
6Biblioteka Publiczna w Gryfinie4298541
7Dane teleadresowe3861739
8Dyrekcja3860723
9Zadania i kompetencje3127751
10Statut30791037
11Jednostki organizacyjne3066691
12Zarządzenia2543652
13Aktualności2517826
14Załatwianie spraw, skargi, wnioski2489760
15Najczęściej odwiedzane strony2395818
16O Serwisie2323723
17Redakcja2205764
18Filia Naukowa2150602
19Mapa serwisu2135692
20Filia w Pniewie1613512
21Filia Górny Taras1569488
22Filia publiczno-szkolna w Żabnicy1354515
23Filia w Chwarstnicy1353518
24Filia w Wełtyniu1272529
25Filia publiczno-szkolna w Gardnie1271492
26Obsługa techniczna1185523
27ROK 20111171479
28ROK 20101014469
29ROK 2009982373
30Statystyki odwiedzin912
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR