Biblioteka Publiczna w Gryfinie www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna279341297
2Przetargi13916917
3Informacja o działalności96842583
4Regulamin organizacyjny6065676
5Ogłoszenia5168687
6Biblioteka Publiczna w Gryfinie4149466
7Dane teleadresowe3663655
8Dyrekcja3660643
9Zadania i kompetencje2975669
10Jednostki organizacyjne2889611
11Statut2880944
12Zarządzenia2403573
13Aktualności2388737
14Załatwianie spraw, skargi, wnioski2347683
15Najczęściej odwiedzane strony2266743
16O Serwisie2192646
17Redakcja2075681
18Mapa serwisu2003610
19Filia Naukowa1991526
20Filia w Pniewie1495437
21Filia Górny Taras1428414
22Filia w Chwarstnicy1249444
23Filia publiczno-szkolna w Żabnicy1240444
24Filia publiczno-szkolna w Gardnie1165422
25Filia w Wełtyniu1163457
26Obsługa techniczna1083450
27ROK 20111064416
28ROK 2010915447
29ROK 2009884351
30Statystyki odwiedzin610
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR