Biblioteka Publiczna w Gryfinie www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
STATYSTYKA DOSTĘPU:
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna301781462
2Przetargi171531042
3Informacja o działalności103052844
4Regulamin organizacyjny6540769
5Ogłoszenia5489795
6Biblioteka Publiczna w Gryfinie4375565
7Dane teleadresowe3991766
8Dyrekcja3962752
9Zadania i kompetencje3213776
10Statut31861070
11Jednostki organizacyjne3179724
12Zarządzenia2616677
13Aktualności2577855
14Załatwianie spraw, skargi, wnioski2570788
15Najczęściej odwiedzane strony2468844
16O Serwisie2398753
17Redakcja2280795
18Mapa serwisu2222720
19Filia Naukowa2218631
20Filia w Pniewie1664537
21Filia Górny Taras1643516
22Filia w Chwarstnicy1400543
23Filia publiczno-szkolna w Żabnicy1399541
24Filia w Wełtyniu1315555
25Filia publiczno-szkolna w Gardnie1310518
26Obsługa techniczna1224554
27ROK 20111203500
28ROK 20101058487
29ROK 20091023389
30Statystyki odwiedzin1213
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
Powered by ICOR