Biblioteka Publiczna w Gryfinie www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna325681543
2Przetargi211641083
3Informacja o działalności109303082
4Regulamin organizacyjny6982830
5Ogłoszenia5714832
6Biblioteka Publiczna w Gryfinie4534611
7Dane teleadresowe4400796
8Dyrekcja4219787
9Jednostki organizacyjne3456786
10Statut34061120
11Zadania i kompetencje3399804
12Zarządzenia2801733
13Aktualności2723886
14Załatwianie spraw, skargi, wnioski2723824
15Najczęściej odwiedzane strony2648882
16O Serwisie2555781
17Redakcja2432828
18Filia Naukowa2365673
19Mapa serwisu2364745
20Filia Górny Taras1794546
21Filia w Pniewie1759566
22Filia w Chwarstnicy1503576
23Filia publiczno-szkolna w Żabnicy1484567
24Filia publiczno-szkolna w Gardnie1404548
25Filia w Wełtyniu1391580
26Obsługa techniczna1319585
27ROK 20111284527
28ROK 20101137513
29ROK 20091103421
30Statystyki odwiedzin1413
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie